Servis a reklamace zboží

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a proto jsme schopni zajistit záruční i po záruční servis přímo u Vás doma. U sortimentu, který je označen "Servis u Vás doma" nemusíte v případě potřeby servisního zásahu nikam stroj vozit, balit rozebírat apod., vše necháte jak, je a náš technik přijede až k Vám domů a závadu buď odstraní nebo se domluvíte na dalším postupu.

Jako autorizovaný prodejce značek Vám vždy dodáme kompletní zboží včetně originální dokumentace, českého návodu a potvrzeného záručního listu, jeli dodavatelem přikládán k trenažéru. Na většinu strojů nabízíme i prodlouženou záruku a garantujeme dostupnost náhradních dílů i určitou dobu po ukončení výroby a prodeje daného stroje.

Záruční i pozáruční servis je nejvýhodnější objednávat přímo přes níže uvedený servisní formulář, který velmi jednoduše a ryhle vyplníte. Velmi snadno k němu můžete přidat soubory v podobě fotografií či zvukového záznamu, které nám usnandní identifikaci závady. Pokud nemůžete využít vyplnění servisního formuláře, můžete vše sepsat a poslat e-mailem na adresu servis@fitsport.cz.

 

 

Formulář


   Pro vložení více souborů podržte při výběru klávesu SHIFT. Maximální velikost jedné přílohy je 20 MB.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

30 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Copyright © 2024 - Fitham, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 20. 07. 2024

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací