Jak hodnotíme

 Hodnocení náhled fitness

U každého stroje najdete odborné posouzení vybavenosti stroje a jeho bodové hodnocení v porovnání s ostatními. Při něm jsou brány v potaz jednotlivé technické parametry produktu ale i komfort při používání a výbava stroje

 

Důvody proč jsme produkty kromě zákaznického hodnocení doplnili i tímto objektivním a odborným hodnocením je, že obecně zákaznické recenze v případě fitness strojů většinou moc objektivním hodnocením nejsou a to ze dvou důvodů:

1/ Zákazník, který stroj hodnotí většinou na žádném jiném stroji před tím nešlapal, nemá tedy srovnání komfortu šlapání a vlastností.
2/ Dotazníky ke strojům, z kterých recenze vycházejí, posílají všechny weby cca 10 dní po nákupu stroje, zaslané hodnocení je tedy otázkou, protože kvalita provedení stroje a jednotlivých komponent se za tak krátkou dobu samozřejmě neprojeví, stejně jako reálná životnost, či vrzání stroje za půl roku. 

Nechceme tím říci, že zákaznické recenze nejsou přínosné, zákazník se z nich doví řadu věcí, jen nejsou zárukou komfortního chodu, ani kvality stroje i když má stroj vysoké hodnocení. 

I levné a skutečně nekvalitně provedené stroje tedy mívají poměrně vysoké hodnocení zákazníky, protože po vybalení z krabice samozřejmě fungují. Navíc hlavně majitelé nejlevnějších strojů bývají méně nároční a věci jako na první pohled neprecizní provedení či nekomfortní chod jim nevadí. Naopak zákazník kupující dražší stroj je více kritický i na detaily stroje. Běžně se tak stává, že kvalitní a komfortní stroj za 40 000,- Kč má horší hodnocení, než mizerný a nekvalitně provedený stroj za 3 000,- který vydrží pár měsíců. Důkazem toho je zákaznické hodnocení na řadě webů.

 

Odoborné hodnocení vám tedy dává možnost objektivně porovnat jednotlivé stroje mezi sebou v jednotlivých blocích, které pro vás jsou důležité jako například kvalita mechaniky, komfort využití, výbava počítače, poskatované záruky atd.. 

 

POZOR !

Hodnocení má zákazníkovi sloužit k vzájemnému porovnání strojů mezi sebou a poskytnout mu informaci na jaké úrovni se stroj nachází v porovnání s ostatním nabízeným zbožím dané kategorie. Stroje jsou tedy porovnávány napříč cenovými kategoriemi a hodnocení 50% tedy neznamená, že stroj je dobrý jen napůl, ale to, nejlepší stroj dané kategorie (často ve zcela jiné cenové relaci) je mechanicky i funkčně vybaven podstatně lépe. 

 

 

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

30 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Copyright © 2024 - Fitham, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 12. 06. 2024

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací