Vibrační trenažéry

3 Položky

V naší nabídce rovněž naleznete vibrační trenažéry. Procvičte si celé tělo pomocí vybračních trenažérů a vybračních desek. Vibra Plate je přístroj pro procvičení celého těla, je vhodný pro osoby všech tělesných výkonností a věkových skupin. Nastavením účinných programů může Vibra Plate působit na různé skupiny lidí, od netrénovaných starších až po profesionální sportovce. Na vybračních deskách můžete rovnoměrně procvičit ve vybraných polohách dle návodu nohy, břicho, hýždě, ruce a horní část těla. 15 minut tréninku na Vibra Plate nahradí 1 hodinu klasického kondičního posilovacího tréninku.

Tvorba svalů Při tradičním posilování dochází k zatěžování svalů vyšší hmotností při pohybu. Na Vibra Plate se vibracím vystavené svalstvo podvědomě stáhne až 50x za sekundu. Dokonce se stahují hluboko uložené svalové skupiny opěrného aparátu. Vibra Plate umožní neobvykle rychlý ideální nárůst svalové hmoty. Svaly jsou klíčem ke zdraví a pocitu spokojenosti, kráse, pevné postavě, vitalitě a schopnosti výkonu.

Strečink Při klasickém strečinku je sval zásoben menším množstvím krve. Na Vibra Plate je prostřednictvím vibrací aktivována svalová krevní pumpa. Lepší prokrvení muskulatury vede k okamžitému a velmi účinnému protažení.

Masáž Na Vibra Plate jsou dva různé druhy masáží: vysoce efektivní prokrvovací masáž k odvodu nežádoucích látek ze svalů a uvolňovací masáž pro regeneraci.

Pozitivní účinky Rychlá tvorba svalů (nečekejte extrémní nárust svaloviny, jde spíše o vysoce efektivní zatěžování, jehož vlivem se svalovina rychle obnovuje – ideální pro udržení síly, kondice a zabránění spalování svaloviny při redukci tělesné hmotnosti).Tréninkem na Vibra Plate dosáhnete téměř 100% procvičení všech svalových vláken (pomalých i rychlých) u všech svalových skupin! Svalová síla a vytrvalost se značně zlepší.

Zvýšení hustoty kostí Vibrace jsou přenášeny kostmi do těla. Toto vede ke zvýšení hustoty kostí a předcházení osteoporóze.

Enormní časová úspora Díky současnému zatížení více svalových skupin dosáhnete za 15 minut stejného efektu jako za 1 hodinu klasického tréninku.

Zvýšení pohyblivosti Hluboké prokrvení, zahřátí a protažení šlach při vibračním tréninku zvýší pohyblivost.

Zlepšení koordinace Současná stimulace receptorů v celém těle zlepší inter – a intramuskulární koordinaci. Je procvičena a zlepšena reakce, rovnováha a koordinace.

Zvýší spalování tuku Prostřednictvím tréninku na Vibra Plate se urychlí látková výměna, což vede k procesu spalování tuku, redukci tukových vrstev a zabraňuje spalování svaloviny při redukční dietě.

Zlepšuje krevní oběh -urychluje regeneraci Při vibračním tréninku dochází ke značnému prokrvení svalstva až do nejmenších kapilár. Tak jsou živiny rychlejí rozváděny do celého těla a odpadní látky jsou rychleji vylučovány.

Formování těla a kosmetika Masáže na Vibra Plate uvolňují ztuhlé svaly, odbourávají tukové buňky a vedou k lepší mobilitě tkáně. Odbourání celulitidy společně s vytvořením nové vazivové tkáně zlepší trvale vzhled kůže.

Vybrační desky by neměly chybět v žádném moderní fitness!!!

Výrobce:

Zobrazit:

 

Kamená prodejna

FIT SPORT - Pavel Cihlář
Pražská 61
642 00 Brno-Bosonohy

mobil: 777 919 411
e-mail: info@fitsport.cz

Prodejní doba:

Pondělí - Pátek
9:00 - 12:00
13:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 12:00

Neděle
Zavřeno

Proč nakupovat u nás:

 • kamenný obchod i e-shop
 • 22 leté zkušennosti v oboru
 • osobní přístup
 • odborné poradenství
 • možnost vyzkoušení
 • velký výběr značek a cen
 • záruka 24–60 měsíců
 • servis u zákazníka
 • záruční i pozáruční servis
 • doprava a odborná montáž zdarma
 • dárek k nákupu
 • sleva na karty SPHERE CARD
 • sleva na Rodinné pasy
 • platba,hotově, kartou,zálohovou fakturou

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info